The Best Country… Ever- Te płyty mogą być Twoje
2013-07-18 12:00:00 (ost. akt: 2013-07-16 12:05:33)

Na muzycznym rynku pojawiła się czteropłytowa składanka z muzyką country. Z okazji zbliżającego się Pikniku Country, który już wkrótce odbędzie się w Mrągowie macie szansę wygrać tę składankę. Piosenki, które znalazły się na płytach dobierał Korneliusz Pacuda.

The Best Country… Ever- Te płyty mogą być TwojeObok największych gwiazd tego gatunku usłyszymy tu także artystów spoza country, ale jednak mających w swoim repertuarze piosenki w tym klimacie. Ostatni krążek z czteropłytowego wydawnictwa został poświęcony wykonawcom country z Polski.
— Country to muzyka pełna emocji, prosta i skomplikowana zarazem — mówi Korneliusz Pacuda. — Piękne, melodyjne opowieści o życiu, o miłości i namiętności, zdradzie i rozstaniach, ciężkiej pracy i wesołej zabawie, dzieciach, rodzinie, domu, marzeniach i snach, podróży przez życie, błądzeniu, walce ze słabościami, grzechu i odpuszczeniu. Scarlet O”Hara i Rhett Butler nie „przeminęli z wiatrem”. Oni są w muzyce amerykańskiego Południa. Oni są w nas wszystkich, także w Polsce.

KONKURS:
Aby wygrać "The Best Country... Ever" zadzwoń do naszej redakcji i odpowiedz na proste pytanie: który Festiwal Piknik Country odbędzie się w tym roku?